Čas na serveru 10:00:45

K. Dohnálek
Pouť u sv. Antoníčka

Id: 54301

Pouť u sv. Antoníčka

  •  / Pouť u sv. Antoníčka / K. Dohnálek

olej/plátno, rozměr 73 x 91 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 3006x

Vyvolávací cena:

3 600