Čas na serveru 10:43:27

K. Jedlička
Jindřichův Hradec

Id: 16203

Jindřichův Hradec

  •  / Jindřichův Hradec / K. Jedlička

olej/plátno/karton, rozměr 20 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 1932, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 4281x

Vyvolávací cena:
1 200