Čas na serveru 23:55:20

K. K. Farský
Po žních

Id: 207913

Po žních

  •  / Po žních / K. K.  Farský
  •  / Po žních / K. K.  Farský
  •  / Po žních / K. K.  Farský

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 27 x 31 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem lokálně znečištěno

zobrazeno: 617x

Vyvolávací cena:
500

500

9.10.2019, 20:22:00

8.10.2019 20:21 500 Kč