Čas na serveru 00:17:51

K. K. Farský
Roubenky

Id: 45516

Roubenky

  •  / Roubenky / K. K.  Farský
  •  / Roubenky / K. K.  Farský

olej/karton, rozměr 34 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1951, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2024x

Vyvolávací cena:
300

800