Čas na serveru 06:59:51

K. Sitte
V Benátkách

Id: 1906

V Benátkách

  •  / V Benátkách / K. Sitte
  •  / V Benátkách / K. Sitte
  •  / V Benátkách / K. Sitte

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 3263x

Vyvolávací cena:
800

6 600