Čas na serveru 14:45:55

Kája Saudek
Baseball

Id: 404503

Baseball

  •  / Baseball / Kája Saudek
  •  / Baseball / Kája Saudek
  •  / Baseball / Kája Saudek
  •  / Baseball / Kája Saudek
  •  / Baseball / Kája Saudek

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 29,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v brožuře Zahraj si softball a baseball, vyd. ČSTV 1990

zobrazeno: 3414x

Vyvolávací cena:

26 000