Čas na serveru 14:49:32

Kája Saudek
Blažené svátky

Id: 366805

Blažené svátky

  •  / Blažené svátky / Kája Saudek

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 36,5 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3411x

Vyvolávací cena:

14 000