Čas na serveru 23:52:23

Kája Saudek
Cadillac

Id: 380102

Cadillac

  •  / Cadillac / Kája Saudek
  •  / Cadillac / Kája Saudek
  •  / Cadillac / Kája Saudek

kombinovaná technika/akvarel/tuš, rozměr viditelný 26,5 x 34,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4398x

Vyvolávací cena:

105 000

Účastníci: 27

Příhozy: 76