Čas na serveru 06:20:01

Kája Saudek
Červená motorka

Id: 362101

Červená motorka

  •  / Červená motorka / Kája Saudek

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 28 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3056x

Vyvolávací cena:

24 850

Příhozy: 51