Čas na serveru 22:40:53

Kája Saudek
Cesta do pekel

Id: 466101

Cesta do pekel

  •  / Cesta do pekel / Kája Saudek

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 15 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno od autorovy manželky

zobrazeno: 14262x

Vyvolávací cena:

15 500