Čas na serveru 03:23:41

Kája Saudek
Crazy Horse Saloon

Id: 435501

Crazy Horse Saloon

  •  / Crazy Horse Saloon / Kája Saudek

kombinovaná technika, tuš/běloba/akvarel/papír, rozměr listu 40 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 2445x

Vyvolávací cena:
7 500

44 000