Čas na serveru 19:56:13

Kája Saudek
Cuba No!

Id: 424902

Cuba No!

  •  / Cuba No! / Kája Saudek
  •  / Cuba No! / Kája Saudek
  •  / Cuba No! / Kája Saudek

kombinovaná technika, tuš/tužka/akvarel/papír, rozměr 26 x 38 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 3895x

Vyvolávací cena:

51 000