Čas na serveru 01:08:18

Kája Saudek
Habana Bizarr

Id: 283501

Habana Bizarr

  •  / Habana Bizarr / Kája Saudek

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr kresby cca 25,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno

zobrazeno: 6248x

Vyvolávací cena:

50 000

Účastníci: 24

Příhozy: 59