Čas na serveru 10:00:42

Kája Saudek
Hamiro

Id: 14510

Hamiro

  •  / Hamiro / Kája Saudek
  •  / Hamiro / Kája Saudek
  •  / Hamiro / Kája Saudek

kombinovaná technika/deska, rozměr 48 x 70 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, ojedinělě se vyskytující autorova malba v nabídce trhu, původní stav

zobrazeno: 25427x

Vyvolávací cena:
20 000

85 000

Příhozy: 64