Čas na serveru 10:37:35

Kája Saudek
Hamiro IV.

Id: 331601

Hamiro IV.

  •  / Hamiro IV. / Kája Saudek
  •  / Hamiro IV. / Kája Saudek
  •  / Hamiro IV. / Kája Saudek

kresba tuží/papír, rozměr kresby cca 38 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 7202x

Vyvolávací cena:

200 000

Účastníci: 29

Příhozy: 97