Čas na serveru 07:11:31

Kája Saudek
Haydee

Id: 410601

Haydee

  •  / Haydee / Kája Saudek
  •  / Haydee / Kája Saudek
  •  / Haydee / Kája Saudek
  •  / Haydee / Kája Saudek
  •  / Haydee / Kája Saudek

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno (pochází z charitativní aukce obrazů pro o.s. Aurelius - Kája Saudek Dvacet tváří - Iveta Bartošová jako Hydee z muzikálu Hrabě Monte Christo), přiložen aukční katalog

zobrazeno: 15038x

Vyvolávací cena:

71 000

Účastníci: 20

Příhozy: 87