Čas na serveru 16:25:46

Kája Saudek
Horký čaj

Id: 261802

Horký čaj

  •  / Horký čaj / Kája Saudek
  •  / Horký čaj / Kája Saudek
  •  / Horký čaj / Kája Saudek
  •  / Horký čaj / Kája Saudek
  •  / Horký čaj / Kája Saudek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, neznačeno, na zadní straně razítko komise SČVU viz foto, vytvořeno pro Českou televizi pořad Vlaštovka, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 2595x

Vyvolávací cena:

18 600