Čas na serveru 23:52:36

Kája Saudek
Jak jsme začínali

Id: 308103

Jak jsme začínali

  •  / Jak jsme začínali / Kája Saudek

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, značeno vpravo nahoře, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 2730x

Vyvolávací cena:

36 001

Příhozy: 50