Čas na serveru 03:17:07

Kája Saudek
Kájasútra

Id: 378816

Kájasútra

  •  / Kájasútra / Kája Saudek
  •  / Kájasútra / Kája Saudek
  •  / Kájasútra / Kája Saudek

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr lokálně poškozeného listu 36 x 30 cm, značeno a popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6749x

Vyvolávací cena:
6 000

62 000

Účastníci: 23

Příhozy: 58