Čas na serveru 16:50:20

Kája Saudek
Klečící dívka

Id: 366802

Klečící dívka

  •  / Klečící dívka / Kája Saudek

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr viditelný 29 x 22 cm, značeno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5474x

Vyvolávací cena:

83 000

Příhozy: 62