Čas na serveru 22:14:28

Kája Saudek
Komiks I.

Id: 308101

Komiks I.

  •  / Komiks I. / Kája Saudek
  •  / Komiks I. / Kája Saudek

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 62 x 45 cm, neznačeno, rámováno

zobrazeno: 3376x

Vyvolávací cena:

55 000