Čas na serveru 14:49:01

Kája Saudek
Konvolut čtyř kusů

Id: 378801

Konvolut čtyř kusů

  •  / Konvolut čtyř kusů / Kája Saudek

kombinovaná technika/tisková technika/akvarel/papír, rozměry různé viz foto, jeden kus značen, ostatní neznačeny, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2344x

Vyvolávací cena: