Čas na serveru 03:34:24

Kája Saudek
Konvolut čtyř kusů

Id: 378802

Konvolut čtyř kusů

  •  / Konvolut čtyř kusů / Kája Saudek

kombinovaná technika/tisková technika/akvarel/papír, rozměry ve výřezu různé viz foto, jeden kus značen v tisku, ostatní neznačeny, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1088x

Vyvolávací cena:

12 500