Čas na serveru 10:41:15

Kája Saudek
Konvolut čtyř kusů

Id: 378803

Konvolut čtyř kusů

  •  / Konvolut čtyř kusů / Kája Saudek

kombinovaná technika/tisková technika/akvarel/papír, rozměry ve výřezu různé viz foto, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1310x

Vyvolávací cena:

6 000