Čas na serveru 11:26:43

Kája Saudek
Konvolut dvou kusů

Id: 378804

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Kája Saudek

kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, popsáno a značeno vpravo dole a kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22 x 20,5 cm, neznačeno, vše paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2282x

Vyvolávací cena:
3 800