Čas na serveru 10:16:07

Kája Saudek
Konvolut dvou kusů

Id: 378805

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Kája Saudek

kombinovaná technika/tuš/akvarel, rozměr ve výřezu 19 x 37 cm, značeno a popsáno v ploše a kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 21 x 17 cm, neznačeno, vše paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7651x

Vyvolávací cena:

10 500