Čas na serveru 18:33:13

Kája Saudek
Konvolut dvou kusů

Id: 378806

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Kája Saudek

kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části a kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 25 cm, neznačeno, vše paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3038x

Vyvolávací cena:

18 001