Čas na serveru 22:53:54

Kája Saudek
Konvolut dvou kusů

Id: 378809

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Kája Saudek

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 12,5 cm a kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1389x

Vyvolávací cena:

11 500