Čas na serveru 17:00:51

Kája Saudek
Kšíry lásky

Id: 250827

Kšíry lásky

  •  / Kšíry lásky / Kája Saudek
  •  / Kšíry lásky / Kája Saudek
  •  / Kšíry lásky / Kája Saudek
  •  / Kšíry lásky / Kája Saudek
  •  / Kšíry lásky / Kája Saudek

olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a popsáno po stranách, na zadní straně výstavní štítek viz foto, nerámováno,po

zobrazeno: 9725x

Vyvolávací cena:
15 000

230 000

Účastníci: 21

Příhozy: 70