Čas na serveru 14:24:08

Kája Saudek
Letka

Id: 172504

Letka

  •  / Letka / Kája Saudek
  •  / Letka / Kája Saudek

tisk na plechu, rozměr 47 x 36,5 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, stav viz foto, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3219x

Vyvolávací cena:
800

14 300