Čas na serveru 15:29:59

Kája Saudek
Lufthansa

Id: 254102

Lufthansa

  •  / Lufthansa / Kája Saudek
  •  / Lufthansa / Kája Saudek
  •  / Lufthansa / Kája Saudek

malba/plátno, rozměr 75,5 x 65 cm, značeno a popsáno vpravo dole, nerámováno, malba v ploše lehce poškozena

zobrazeno: 8442x

Vyvolávací cena:

82 000

Příhozy: 69