Čas na serveru 02:39:06

Kája Saudek
Lufthansa

Id: 254102

Lufthansa

  •  / Lufthansa / Kája Saudek
  •  / Lufthansa / Kája Saudek
  •  / Lufthansa / Kája Saudek

malba/plátno, rozměr 75,5 x 65 cm, značeno a popsáno vpravo dole, nerámováno, malba v ploše lehce poškozena

zobrazeno: 2738x

Vyvolávací cena:

51 000

2020,07-1,20,20,24,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu