Čas na serveru 09:39:47

Kája Saudek
Motorkářka

Id: 348901

Motorkářka

  •  / Motorkářka / Kája Saudek
  •  / Motorkářka / Kája Saudek
  •  / Motorkářka / Kája Saudek

kombiovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 30 x 42 cm, značeno vpravo dole, list v ploše lehce zašpiněn, na dvou místech mírně zlomený papír, původní stav, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 9213x

Vyvolávací cena:

140 000

Účastníci: 19

Příhozy: 63