Čas na serveru 20:44:52

Kája Saudek
Muriel a Oranžová smrt pg 70

Id: 365908

Muriel a Oranžová smrt pg 70

  •  / Muriel a Oranžová smrt pg 70 / Kája Saudek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 47,5 cm, vpravo dole číslováno včetně autorova slepotiskového razítka, na zadní straně potvrzení originality, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 22150x

Vyvolávací cena:

28 000

Příhozy: 60