Čas na serveru 02:12:34

Kája Saudek
Myslivci diptych

Id: 366806

Myslivci diptych

  •  / Myslivci diptych / Kája Saudek

konvolut dvou kusů, kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu každého 30 x 43 cm, neznačeno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1675x

Vyvolávací cena:
4 800

13 500