Čas na serveru 12:11:06

Kája Saudek
NA!

Id: 380103

NA!

  •  / NA! / Kája Saudek
  •  / NA! / Kája Saudek
  •  / NA! / Kája Saudek

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr viditelný 29 x 20 cm, značeno a popsáno v ploše, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1557x

Vyvolávací cena:

62 000

Účastníci: 22

Příhozy: 58