Čas na serveru 18:31:12

Kája Saudek
Odpočinek

Id: 380101

Odpočinek

  •  / Odpočinek / Kája Saudek
  •  / Odpočinek / Kája Saudek
  •  / Odpočinek / Kája Saudek

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3231x

Vyvolávací cena:

57 000

Příhozy: 54