Čas na serveru 23:10:36

Kája Saudek
Pergamenový svitek

Id: 270507

Pergamenový svitek

  •  / Pergamenový svitek / Kája Saudek

kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 32,5 x 44 cm, neznačeno, list v minulosti přeložen, na zadní straně popsáno, vytvořeno pro Čs. televizi a pořad Vlaštovka v 70. letech, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2054x

Vyvolávací cena:

16 000