Čas na serveru 05:35:36

Kája Saudek
Pochodeň

Id: 412205

Pochodeň

  •  / Pochodeň / Kája Saudek
  •  / Pochodeň / Kája Saudek
  •  / Pochodeň / Kája Saudek

kombinovaná technika, olej/tuš/ tužka/plátno, rozměr cca 55,5 x 25,5 cm, značeno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 17418x

Vyvolávací cena:
12 000

246 000

Příhozy: 96