Čas na serveru 00:06:38

Kája Saudek
Polizei

Id: 283502

Polizei

  •  / Polizei / Kája Saudek
  •  / Polizei / Kája Saudek
  •  / Polizei / Kája Saudek

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr kresby cca 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5970x

Vyvolávací cena:

45 000

Účastníci: 19

Příhozy: 59