Čas na serveru 01:18:13

Kája Saudek
Při koupeli

Id: 244633

Při koupeli

  •  / Při koupeli / Kája Saudek
  •  / Při koupeli / Kája Saudek
  •  / Při koupeli / Kája Saudek

olej/plátno, rozměr 35 x 35 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, dílo evidováno v archivu autora,po

zobrazeno: 14473x

Vyvolávací cena:

130 000

Účastníci: 26

Příhozy: 102