Čas na serveru 03:22:02

Kája Saudek
Při koupeli

Id: 244633

Při koupeli

  •  / Při koupeli / Kája Saudek
  •  / Při koupeli / Kája Saudek
  •  / Při koupeli / Kája Saudek

olej/plátno, rozměr 35 x 35 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, dílo evidováno v archivu autora,po

zobrazeno: 13072x

Vyvolávací cena:

130 000

Účastníci: 26

Příhozy: 102