Čas na serveru 21:33:09

Kája Saudek
Red Dog

Id: 172503

Red Dog

  •  / Red Dog / Kája Saudek
  •  / Red Dog / Kája Saudek

tisk na plechu, rozměr 47 x 36,5 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, plech lehce pomačkaný, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1958x

Vyvolávací cena:
500

5 600