Čas na serveru 01:39:25

Kája Saudek
Rytíř

Id: 291002

Rytíř

  •  / Rytíř / Kája Saudek
  •  / Rytíř / Kája Saudek
  •  / Rytíř / Kája Saudek

kombinovaná technika/koláž/papír, rozměr viditelný 42,5 x 57,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 13847x

Vyvolávací cena:

16 000