Kája Saudek
Salome
Id: 506001
kombinovaná technika, olej/tuš/plátno, rozměr 80 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno, dílo vzniklé ve spolupráci Káji a Patrika Saudkových s dodatečnou úpravou Patrika Saudka (viz srovnávací foto), přiloženo Potvrzení autenticity díla vyhotovené rodinou autora
zobrazeno: 3373x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
31 000 Kč
2024,05-1,14,21,18,00
minimální příhoz 1 000 Kč