Čas na serveru 19:56:33

Kája Saudek
Salome

Id: 506001

Salome

  •  / Salome / Kája Saudek
  •  / Salome / Kája Saudek
  •  / Salome / Kája Saudek
  •  / Salome / Kája Saudek

kombinovaná technika, olej/tuš/plátno, rozměr 80 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno, dílo vzniklé ve spolupráci Káji a Patrika Saudkových s dodatečnou úpravou Patrika Saudka (viz srovnávací foto), přiloženo Potvrzení autenticity díla vyhotovené rodinou autora

zobrazeno: 3373x

Vyvolávací cena:
15 000

31 000

2024,05-1,14,21,18,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu