Čas na serveru 08:45:14

Kája Saudek
Salome

Id: 506001

Salome

  •  / Salome / Kája Saudek
  •  / Salome / Kája Saudek
  •  / Salome / Kája Saudek
  •  / Salome / Kája Saudek

kombinovaná technika, olej/tuš/plátno, rozměr 80 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno, dílo vzniklé ve spolupráci Káji a Patrika Saudkových s dodatečnou úpravou Patrika Saudka (viz srovnávací foto), přiloženo Potvrzení autenticity díla vyhotovené rodinou autora

zobrazeno: 5296x

Vyvolávací cena:
15 000

84 000

Příhozy: 76