Čas na serveru 02:41:20

Kája Saudek
Sfinga s pyramidami

Id: 172502

Sfinga s pyramidami

  •  / Sfinga s pyramidami / Kája Saudek

tisk na plechu, rozměr 47 x 36 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 649x

Vyvolávací cena:
800

7 525