Čas na serveru 11:33:47

Kája Saudek
Šotek

Id: 291003

Šotek

  •  / Šotek / Kája Saudek
  •  / Šotek / Kája Saudek
  •  / Šotek / Kája Saudek

kombinovaná/kolorovaná/kresba/papír, rozměr 29 x 39 cm, neznačeno, na zadní straně razítko komise TV studia, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2663x

Vyvolávací cena:

34 000