Čas na serveru 20:13:32

Kája Saudek
Superamlice

Id: 366803

Superamlice

  •  / Superamlice / Kája Saudek
  •  / Superamlice / Kája Saudek
  •  / Superamlice / Kája Saudek

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr viditelný 44,5 x 28 cm značeno a pospáno v ploše, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1482x

Vyvolávací cena:

62 000

2022,07-1,18,21,16,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu