Čas na serveru 08:44:31

Kája Saudek
Superamlice

Id: 366803

Superamlice

  •  / Superamlice / Kája Saudek
  •  / Superamlice / Kája Saudek
  •  / Superamlice / Kája Saudek

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr viditelný 44,5 x 28 cm značeno a pospáno v ploše, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5696x

Vyvolávací cena:

115 000

Příhozy: 55