Čas na serveru 12:04:41

Kája Saudek
Superhana

Id: 326801

Superhana

  •  / Superhana / Kája Saudek
  •  / Superhana / Kája Saudek
  •  / Superhana / Kája Saudek
  •  / Superhana / Kája Saudek
  •  / Superhana / Kája Saudek

tisk/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno v tisku v ploše č. 30/100 CII, nerámováno, lehké oděrky po okraji plátna, na zadní straně razítko s popisem

zobrazeno: 4742x

Vyvolávací cena:

36 000