Čas na serveru 17:11:45

Kája Saudek
Tam na konci světa

Id: 486102

Tam na konci světa

  •  / Tam na konci světa / Kája Saudek

kombinovaná technika, latex/tuš/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 1289x

Vyvolávací cena:
9 500

28 000

2024,03-1,05,20,54,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu