Čas na serveru 19:47:04

Kája Saudek
Tanečnice

Id: 454604

Tanečnice

  •  / Tanečnice / Kája Saudek
  •  / Tanečnice / Kája Saudek
  •  / Tanečnice / Kája Saudek

kombinovaná technika, tužka/tuše/latexové barvy/karton, rozměr 37,5 x 25,5 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7608x

Vyvolávací cena:
9 500

96 000

Příhozy: 63