Čas na serveru 12:27:53

Kája Saudek
Tank

Id: 366804

Tank

  •  / Tank / Kája Saudek
  •  / Tank / Kája Saudek
  •  / Tank / Kája Saudek

kombinovaná technika/tuš/tempera/lepenka, rozměr viditelný 31 x 46,5 cm značeno a datováno vpravo dole, lokálně poškozená malba viz foto, oděrky na rámu

zobrazeno: 4669x

Vyvolávací cena:

69 000

Příhozy: 67